Prosinec 2010

28.12:2010 - Talteye odsuzují ... Proč ??

28. prosince 2010 v 13:42 | Lea Párkr |  Dny na Ranči
Lea: Já to prostě nechápu .... Taltey (Breast Cancer - nahoře) je tak nádherný ... no na fotkách od BH ho pěkně skomolili a on je ve skutečnosti tak nádherný a impozantní !!! No sami ho vydíte na té strašně upravené fotce nahoře !! Je nádherný, trošku průsvitný má bublinky v nožkách ... je to prostě jeden z nej BH na mém ranchi !! Nepochopím proč mu říkají že je škaredý :((( A je mi to líto :))) Jenom vám řeknu (a kdo má jakéhokoli koně na tomto modelu potvrdí) že ten ocas je strašný !!! :D Ale Talty je prostě moje zlato i když růžovou nemám ráda :) Taltey je prostě k sežrání :))

Koně: Začínají se kamarádit :) Maraya si hned padla do oka s Platinou :) Z Eartha, Watera a Fire se stala nerozlučná trojka. Už se nemůžou dočkat na 4 brášku Winda :) Našim Mustangům (Bolder, Firestorm, Image a Ember) se - myslím že - taky na BI zalíbilo. Teda alespoň malé Ember se podařilo získat Jessino srdce. Image se projevil jako veliký rošťák :D Nut je prostě dokonalý vysoký temperament, citlivka, hrdý nechce se nechat zahambit :)) Isi a Idi se skvěle sprátelili se všemi.

Blog: Byla jsem nucena udělat jiý dess než jsem měla připravený ale není zas tak špatný :))) Můj hošánek :)))

Historie

28. prosince 2010 v 13:34 | Lea Párkr |  O Ranči
  • Jak to všechno začalo ....

Bylo mi šest, když se u mě projevil talent na koně. V sedmi letech mi mamka koupila klisnu a hřebce. Fličku - Happy Pinto Star - a Bleska - The Life Thunder. A tak se rozjela horečka plná koní. V mých 9 letech se poprvé oběvila Jess. Hledala práci u zvířat a jelikož jsem to tak něják nezvládala s radostí jsem ji přijala. Staly se z nás skvělé kamarádky. Řekla mi že pochází z trojčat ale své sestry hledá. Asi osud obě holky přivedl na ranch když jsem vylepila plakátky "Příjmu brigádnice" :) Joann a Jeffy přišly a nebylo těžké se s nimi skamarádit. Sestry se daly do kupy. Když mi bylo 12 bylo už na ranchi 34 koní. Mezitím už jsem s Bleskem vyhrála spustu cen a Fličku vycvičila na parkur stupně TT. Koně jsem si tak zamilovala že jich mám (ke dni 28.12.2010) 66 a další se jen hrnou. O vánocích loňského roku (13) se k nám přidala i Viki, úžasná a pracovitá holka co miluje koně. Ted je mi 14 a těším se přítomností úžasných koní a lidí které mám ráda ....

  • Zaměření
Náš ranch se zabývá všeliakými kategoriemi. Od chovu a výstav po military a drezúru. Třeba v překážkových dostizích u nás závodí Blesk a když se na nějakém závodě oběví všichni ostatní ví že nejlíp mohou skončit druzí :))) Flička je talentovaný Pinto. Ukazalo se - i se svým malým vzrůstem - že dokáže víc než na ní je vidět ... velmi talentovaná skokanak (parkur TT).  Takže .... určité změření neexistuje.

Reklamy sem ....

28. prosince 2010 v 13:17 | Lea Párkr
Nemám ráda když rozkliknu článek a tam samé hlásni tu hlásni tam !!! Od SR neva ale ostatní sem PLS

Tak jsem z5 :))))

27. prosince 2010 v 9:26 | Lea Párkr |  Ostatní
Holoo !! jse tady ještě vůbec někdo (kromě mě samo :D) ?? Jak se máte ?? Jako já se mám božskýýýý !!!! z 8 BH má sbírka vzrostla na 18 no páááni !!!!!!!
  1. Moje ůža ůža ůůžasná sestřenka mi darovala BH (Marayu - Buckskin) jelikož na Mochitu nemají místečko Maraya zanikala
  2. Moje Ethereal kolekce vzrostla o dva další koníky Fire a Water. Totááál je žeru !!! |Upa mě dostal Watyho podstavec vypadá jak zasněženovodový :D :D Sice teoreticky patří ségře ale (víte jak to chodí :D)
  3. Breast Cancer (takovej ten růžovej) je napsrosto k sežrání !!! Opravdu jsem si ho zamilovala bude tady určo spoustu fotek :))) 
  4. Platinum. Krásná ale drobounká :D :D to vám musím nafotit jak vypadá třeba vedle Marayy má tu skloněnou hlavinku a vypadá to upa krutě !!!
  5. Pak jsou tady Cloudi. Firestorm, Bolder, Image a Ember. Tak zaprvé jsem malou Ember dostala kazovou :(((( to mě děsně mrzí protože jsem si ji v krabici upa zamilovala :((( Zato Imi se mi zrácel ale ted jsem si všimla že je překrásný. Docela mě zarazilo že se Red roan klisna jmenuje Firestorm ale no neva :D :D Bolder mě moc nezaujal ale šňupku má k sežrání :D :D
  6. A je tu hřeb !! Můj přenádhernej Princ :D :D Jo jo já tak žeru aráábečky :D :D Jsme u mého Nutíka. sněhově bílého arabka kterého žeru. Musím přiznat že mě překvapilo že je tak šíleně nestabilní :D :DSotva se udrží :D ale je krásnej :)) Děkujuu Ježíšku :D :D
  7. Ethanola !! Sice to není BH ale je to takový sladký poník, vzpínající se :)) Jsem ráda že je :) Malý Hot Chick :D :D
Prosím neberte to jako vychloubání jsem šíleně šťastná pak jsem ještě dostala 21 nových DVD rekord (už jich mám 97 :D) Céčka, 3 super boží mikinky, legíny, pokladničku, spoďáry, Kosmetiku, FLSHKU :D :D jupíí :D :D upa mega cool také "lízátko" :D, a to je ASI všechno!! Letošní vánoce byly fakt nejdražší :D :D

Pozastavuju

24. prosince 2010 v 8:41 | Lea Párkr
Ano nemám vůbec čas svátky jsem tady na pár minut omlouvám se :((( Prosímm nemazat

WATER je domááá !!!

7. prosince 2010 v 18:47 | Lea Párkr
OMG já jsem tááááák happy ... a sakra mamka je doma papa :D :D

PS - Myles Standish

3. prosince 2010 v 18:16 | Lea Párkr |  Hodnocení BH a PS
(Udělám to na způsob kiiki doufám že mě nezabije)
Mám ho: Ne (ani náhodou !)
V shopu: (U PS) Ano
Hodnocení: 7/10
Na modelu: Arab
Mé hodnocení: Kráásný arab. Šňupka ho nádherně oživuje, upravená hříva mi na něm moc nesedí. K tomuhle koníkovi bych radši měla takovou tu "normální" jako má Eddie nebo Euríseky, ale když se na to podíváte jinak vypadá i líp =) Zahnutý ocásek je uplně dokonalý ! Velmi se mi líbí stínování ocásku ale ocenila bych kdyby taková byla i hříva. Zbarvení bych svými slovy popsala "vyválený v blátě" ale zbarvení Rose Grey MILUJU takže mu to nemohu udělat =D. Vypadá překrásně ! Jméno je takřka dokonalé !!! Oči mi příjdou takové jako "nevyspané". Proč ?? Bělmo mi příjde šíleně načervenalé :( Totální mínus má u mě za cenu !!! 350 dolarů ! Strašná cena !! Opravdu obdivuju ty co si ho koupí ... jako kdybych byla boháč asi bych si ho koupila mě se velmi líbí ale to nejsem :( NJN :D :DMyles_Standish_left_sd

Myles_Standish_right_sd

Jen tak čistě náhoda ....

3. prosince 2010 v 17:56 | Lea Párkr |  Hodnocení BH a PS
 .... no .... koukám koukám na Stouníky no a co tam nevydím "celkem" nádhernej arab a cena ?? HAHAHA dovolte mi se zasmát :D 350 doláču (6 619Kč) :D :D Jakooo a tak vznikla tahle rubrika :) Budu zde říkat popisy především na Stony (nějaký ty Limited runs :D) a BH :D :D ale objeví se zde i takové ty Collecta koníci možná i Schleichové ... :D :D Takže se těště na můj názor ale myslím že spíše na fotky :)))

Stone ?? ROZHODNUTO !!!

2. prosince 2010 v 15:15 | Lea Párkr |  Sny a přání ...
Tak jak vydíte Stona pořizovat budu !!! Udělám Radost Steeple a koupím si Grangera :D :D Začal se mi strááááášně líbit !!! Dali jsme mu přezdívku Kečupový :D :D Protože vypadá jako by si ohon a hřívu namočil do kečupu :D :D Ale pomohla mi jedna skvělá kámoška :D :D a rozhodla jsem se že si budu šetřit na něj :))) Takže jak ??
Nevím proč ale prostě se mi začal šíleně líbit :)) Možná mě láká i to že bude 1. v ČR :D :D

Překvápko :D :D

2. prosince 2010 v 15:07 | Lea Párkr |  Ostatní
JUPÍÍÍÍÍ !!!! Ne ne ne a znova ne !!! Začnu od začátku .... no tak jsem uviděla (jen tak čistě náhodou) že v shopu zmizel Fire !! Díky bohu že už je doma !!! No a najednou jsem dostala takový strach že zmizí i Water !!! No a co by se nestalo ?? Skončil v košíku !!!! :D :D Je na cestě k nám ale rodiče by mě asi zabili kdyby to věděli !!! Takže pššš !!! A kde jsem vzala prachy ?? No něco svého 300 ségra :D :D a 150 maminka (jsem "trošičku" zalhala) :D :D už jsem si u BH vysloužila 5% slevu :D :D Jeah !!! takže ?? WATER BUDE DOMA !!!!! Společně s Firem :))) Víte jak jsem šťastná !!! Jáko lampión ... počkat ten není šťastný :D :D Tak prostě upa meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega !!!!